Pozostałe

Skuteczność koktajli odchudzających w proszku

Tradycyjna metoda odchudzania oparta na ćwiczeniach i gotowaniu niskokalorycznych posiłków wymaga długiego czasu, by zaobserwować pierwsze efekty. Istnieją alternatywne sposoby zmniejszania wagi, pozwalające znacznie szybciej pozbyć się niepotrzebnych kilogramów przy niewielkim wysiłku.

 

Prosto, szybko i skutecznie

 

Zaletą korzystania z koktajli odchudzających jest prostota stosowania. Nie trzeba poświęcać czasu na przygotowanie specjalnych posiłków i pilnowanie jadłospisu oraz liczenie kalorii. Koktajl z proszku można rozpuścić nawet podczas przerwy w pracy. Trzeba jedynie przestrzegać zaleceń producenta i stosować odpowiednie dawki preparatu. Odchudzanie za pomocą koktajli jest stosunkowo szybkie. Tygodniowo można stracić około 1 kilograma. W przeciwieństwie do innych diet, nie trzeba walczyć z uczuciem wilczego głodu, bo koktajl skutecznie go hamuje.

 

Tajemnica działania koktajli odchudzających opiera się na liczbie kalorii. W koktajlu dostarczamy ich tylko około 500 dziennie, czyli przynajmniej o połowę mniej, niż średnio zjadamy podczas zwykłej diety. Poza tym, koktajl praktycznie nie zawiera tłuszczu.

Zobacz również  Profesjonalne gotowanie – wybór wyposażenia gastronomicznego

 

Kilka zasad diety koktajlowej

 

Podczas odchudzania się za pomocą koktajli trzeba przestrzegać kilku zaleceń. Zazwyczaj można zjeść jeden niskokaloryczny, zwykły posiłek, a pozostałe dwa należy zastąpić koktajlami. Nie można podjadać dodatkowo w czasie tej diety. Koktajl ma zastępować potrawę, a nie stanowić dodatek do posiłku. Ponadto, trzeba całkowicie zrezygnować z picia alkoholu, kawy oraz herbaty.

 

Naturalny koktajl odchudzający

 

Koktajl Almased, łączy zalety koktajli odchudzających z pozbywaniem się wagi opartym na naturalnych substancjach. W składzie tego produktu znajdują się witaminy z grupy B i D, kwas foliowy, magnez, wapń, odtłuszczone mleko, miód, soja. Po zastosowaniu koktajlu spalany jest tłuszcz, a nie masa mięśniowa. Program odchudzania obejmuje cztery fazy: najpierw organizm jest oczyszczany, kolejna faza to redukcja wagi, później następuje podtrzymywanie efektu, a ostatni etap to powracanie do normalnego jedzenia.

 

Koktajle odchudzające pomogą szybko zmniejszyć wagę, ale to od nas zależy trwałość tego efektu. Aby utrzymać nową, szczuplejszą sylwetkę, trzeba zadbać o odpowiednią ilość ruchu i zdrowe odżywianie.

Napisz komentarz