Pozostałe

Skuteczność koktajli odchudzających w proszku

Tradycyjna metoda odchudzania oparta na ćwiczeniach i gotowaniu niskokalorycznych posiłków wymaga długiego czasu, by zaobserwować pierwsze efekty. Istnieją alternatywne sposoby zmniejszania wagi, pozwalające znacznie szybciej pozbyć się niepotrzebnych kilogramów przy niewielkim wysiłku.

 

Prosto, szybko i skutecznie

 

Zaletą korzystania z koktajli odchudzających jest prostota stosowania. Nie trzeba poświęcać czasu na przygotowanie specjalnych posiłków i pilnowanie jadłospisu oraz liczenie kalorii. Koktajl z proszku można rozpuścić nawet podczas przerwy w pracy. Trzeba jedynie przestrzegać zaleceń producenta i stosować odpowiednie dawki preparatu. Odchudzanie za pomocą koktajli jest stosunkowo szybkie. Tygodniowo można stracić około 1 kilograma. W przeciwieństwie do innych diet, nie trzeba walczyć z uczuciem wilczego głodu, bo koktajl skutecznie go hamuje.

 

Tajemnica działania koktajli odchudzających opiera się na liczbie kalorii. W koktajlu dostarczamy ich tylko około 500 dziennie, czyli przynajmniej o połowę mniej, niż średnio zjadamy podczas zwykłej diety. Poza tym, koktajl praktycznie nie zawiera tłuszczu.

Zobacz również  MENU dla zapracowanej

 

Kilka zasad diety koktajlowej

 

Podczas odchudzania się za pomocą koktajli trzeba przestrzegać kilku zaleceń. Zazwyczaj można zjeść jeden niskokaloryczny, zwykły posiłek, a pozostałe dwa należy zastąpić koktajlami. Nie można podjadać dodatkowo w czasie tej diety. Koktajl ma zastępować potrawę, a nie stanowić dodatek do posiłku. Ponadto, trzeba całkowicie zrezygnować z picia alkoholu, kawy oraz herbaty.

 

Naturalny koktajl odchudzający

 

Koktajl Almased, łączy zalety koktajli odchudzających z pozbywaniem się wagi opartym na naturalnych substancjach. W składzie tego produktu znajdują się witaminy z grupy B i D, kwas foliowy, magnez, wapń, odtłuszczone mleko, miód, soja. Po zastosowaniu koktajlu spalany jest tłuszcz, a nie masa mięśniowa. Program odchudzania obejmuje cztery fazy: najpierw organizm jest oczyszczany, kolejna faza to redukcja wagi, później następuje podtrzymywanie efektu, a ostatni etap to powracanie do normalnego jedzenia.

 

Koktajle odchudzające pomogą szybko zmniejszyć wagę, ale to od nas zależy trwałość tego efektu. Aby utrzymać nową, szczuplejszą sylwetkę, trzeba zadbać o odpowiednią ilość ruchu i zdrowe odżywianie.

Napisz komentarz